KSIĘGA TALENTÓW

Rok szkolny 2017/2018 

GALERIA klas IV-VII     

GALERIA KLAS I-III    

Martyna Kościelna i Natalia Kościelna – taniec

Marcel Krzan – recytacja

Roksana Podobińska – taniec

Hanna Borowiak – kiteboarding, wakeboarding, snowboarding

Weronika Gądko – śpiew

Oliwia Medyńska – śpiew

Iga Napiwocka – Alexandra Victor – akrobatyka

Julia Chwastyk – ukulele

Blanka Włodarczyk – taniec

Jakub Jagielski – saksofon

Mikołaj Bulanda – pianino

Kacper Kuczek – taniec

Karolina Moczkodan – śpiew

Gabriela Żygadło – pływanie synchroniczne

Zespół tańca ludowego – HANECZKA

Zespół tańca nowoczesnego – ISKRA

ZUMBIAKI

Młodzieżowe Koło Pierwszej Pomocy – piosenka z elementami języka migowego

Zuzanna Wawer – śpiew

Roksana Błażejko – gra na instrumencie

Marika Waśniewska, Ola Nowicka, Paulina Jasińska, Michalina Krzaczek – taniec

Kamila Filak-  śpiew

Kacper Bubel – śpiew

Zosia Owczarzak, Maja Korkuś, Kryspin Dulęba – gra na instrumencie

Wiktoria Ośmiałowska, Kaya Sitnik – taniec

Franek Mikiewicz – śpiew

Martyna Czarna – śpiew

Maja Jarża – taniec

Julian Zakrzewski – gra na instrumencie

Martyna Jaworowska – śpiew

Paulina Morys – gra na instrumencie

Rok szkolny 2016/2017

GALERIA IV-VI

GALERIA I-III

  • Marcel Krzan – recytacja
  • Bartłomiej Sowiński – gra na perkusji
  • Julia Chwastyk – gra na pianinie
  • Przemysław Demidowski – orygami
  • Alexandra Victor, Bianka Włodarczyk, Iga Napiwocka – akrobatyka
  • Oliwia Medyńska – śpiew
  • Nel Wilczek – recytacja
  • Adrianna Zabrzeńska  – gra na pianinie
  • Martyna Moczkodan – śpiew
  • Hanna Borowiak – rysunki
  • Kacper kuczek – taniec
  • Dominika Wierzbicka – śpiew
  • Weronika Woźniak – gra na skrzypcach
  • Marcel Krzan – recytacja
  • Mateusz Szewczyk – rysunki
  • Kami Kucza, Rafał Konarski – układanie Kostki Rubika
  • Marta Drab – Gra na pianinie
  • Oliwia Sudoł – recytacja
  • Iga Bigda – śpiew
  • Kamila Filak – śpiew
  • Kacper Bubel – śpiew
  • Andżelika Szlachcic – recytacja
  • Aleksandra Kinast – gra na instrumencie
  • Weronika Gądko – śpiew
  • Hanna Barcik, Natalia Mietelska, Paulina Rduch – taniec
  • Martyna Albert – śpiew
  • Martyna Motyka – recytacja
  • Julia Wrzeszcz – śpiew
  • Julia Juniewicz – gra na instrumencie
  • Helena Marzec – recytacja
  • Nadia Dryja – śpiew
  • Natalia i Martyna Kościelne – taniec
  • Marika Waśniewska, Aleksandra Nowicka – śpiew

Rok szkolny 2015/2016 GALERIA

  • Martyna Rybczyńska – gra na pianinie
  • Zuzanna Bieszczad – rysunek
  • Dominika Wierzbicka – fotografia
  • Agata Kmiecik, Oliwia Bieniek – ceramika
  • Marcel Krzan – recytacja
  • Karolina Moczkodan – śpiew
  • Weronika Miazek – szycie
  • Oliwia Wołoszczuk – śpiew
  • Hanna Borowiak – jazda na snowboardzie
  • Aleksandra Victor – recytacja
  • Marta Drab – gra na pianinie
  • Magdalena Dudziec – jazda konna
  • Maciej Łukasiak – gra na pianinie
  • Jan Mikosz – gra na perkusji
  • Kacper Kuczek – taniec
  • Weronika Dulęba – taniec
  • Renata Rakowska i Martyna Moczkodan -taniec

Rok szkolny 2014/2015 GALERIA

  • Marta Drab – śpiew
  • Maja Mazur – śpiew
  • Krystian Pacuła – rysunek
  • Paula Utnik – taniec
  • Aleksandra Partyka – rysunek
  • Marta Maniak
  • Bartosz Kucypera i Filip Szczepański – makiety lego
  • Anna Lazar – śpiew
  • Agnieszka Pieczonka – recytacja
  • Magdalena Dudziec – rysunek
  • Oliwia Medyńska – śpiew
  • Oliwia Szczepanowska – gra na instrumencie
  • Oliwia Sudoł – recytacja
  • Amelia Kamuda – rysunek
  • Zuzanna Podobińska – jazda konna
  • Dominika Wierzbicka – śpiew
  • Julianna  Osada-Jabłońska – rysunek