Karnawałowe zabawy i konkursy

W tym roku szkolnym, ze względu na pandemię nie było hucznego balu przebierańców. W lutym, nauczyciele w klasach oraz w świetlicy zorganizowali karnawał tylko w gronie swoich uczniów. Taki mini bal maskowy okazał się niezłą zabawą.

Klasy oraz sale świetlicy zostały kolorowo przystrojone. Uczniowie przyszli ubrani we wspaniałe stroje, a dobry humor nie opuszczał uczestników zabaw do końca szkolnego dnia.

Dzieci przygotowując się do karnawału, wspólnie z nauczycielami przygotowywały zabawy i konkurencje opracowując do nich instrukcje i wykonując potrzebne rekwizyty.

Przy konkurencjach sprawnościowych uczniowie wykazywali się refleksem i umiejętnością pracy zespołowej. Wiele emocji towarzyszyło podczas zabaw tanecznych oraz quizów.

Uczniowie klasy IIa połączyli karnawał z zabawą walentynkową.  Najprzyjemniejszym momentem  było  wręczenie walentynkowych kartek połączone z zabawą „Zgadnij, kto to?”.

Okazało się, że każdy posiada wiele zalet, które zostały zauważone i

docenione przez klasowych kolegów. To był bardzo udany Dzień Bez Tornistra.

Pozostałe zdjęcia