IV MISTRZOSTWA AGLOMERACJI WROCŁAWSKIEJ

W poniedziałek 11 kwietnia nasi chłopcy z klas III- IV uczestniczyli w półfinale IV Mistrzostw Aglomeracji Wrocławskiej w piłce nożnej w Przewornie.

W turnieju zagrali chłopcy, którzy po raz pierwszy uczestniczyli w tych rozgrywkach.
Rywalizowaliśmy z takimi zespołami jak: Orliki Gmina Miękinia, GUKS Młodzik Przeworno, czy Świteź Wiązów. W całym turnieju udział wzięło 12 zespołów.
Ogromna praca chłopców podczas wszystkich meczów zaowocowała wspaniałą grą! Nasi uczniowie zaprezentowali wysoki poziom umiejętności technicznych oraz zespołowych, mimo, że wcześniej nie grali ze sobą. Duża ilość strzałów do bramki, tiki taka oraz podania prostopadłe, a także wspaniała gra bramkarza były w każdym meczu.
W fazie grupowej wygraliśmy dwa mecze i jeden zremisowaliśmy, co dało nam awans do półfinału, w którym niestety musieliśmy uznać wyższość przeciwnika i potem już walczyć w kolejnym meczu o 3 miejsce. W meczu o 3 miejsce nie pozostawiliśmy żadnych złudzeń przeciwnikowi wygrywają aż 9:1.
Po komplecie rozegranych meczów oprócz pucharu i medali dla każdego zawodnika, trafiła do nas statuetka dla Najlepszego Zawodnika, którym został Mateusz Szczepański!

Dziękuje Państwu Pasternak za pomoc podczas turnieju!

Marta Mędrek

Reprezentacja szkoły:

1.Mateusz Szczepański

2.Oleg pasternak

3.Igor Pasternak

4.Igor Kurasiewicz

5.Konrad Płuska

6.Paweł Matła

7.Piotr Chwastyk

8.Konrad Szydłowski

9.Bartosz Szydłowski

10.Iwo Wawrzyniak