II MISTRZOSTWA SZKOŁY ONLINE W SKAKANIU NA SKAKANCE

Jeśli nie możemy zrobić zawodów sportowych w normalnej formule to zróbmy to online!

!!ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO UDZIAŁU!!

II Mistrzostwa szkoły w skakaniu na skakance są skierowane dla klas IV- VIII.

Zadaniem jest wykonanie jak największej ilości skoków na skakance w czasie 30s dowolnym sposobem.

Jedyny warunek jest taki, aby zatroszczyć się, żeby w ciągu tych 30 s ktoś nagrał filmik z Waszym udziałem. Można liczyć skoki na głos lub może to robić osoba nagrywająca.

Czekamy na Wasze filmiki do 05.02.2021r. Wysyłamy je na adres e-mail: mm.sp1@op.pl lub na platformie Teams w prywatnej rozmowie z dopiskiem imię, nazwisko, klasa oraz ilość skoków, która będzie również weryfikowana na podstawie wysłanego filmu.

Za sam udział w konkursie można otrzymać dodatkową ocenę z aktywności z wychowania fizycznego, a za pierwsze trzy miejsca drobne upominki, oczywiście po powrocie do szkoły.

Nie trać czasu! Potrenuj i zgłoś się do zawodów 🙂

Zapraszamy serdecznie do udziału! Wasi nauczyciele WF