Gminny Konkurs Recytatorski

W szkolnym konkursie dla klas VII –VIII i gimnazjów wyłoniliśmy pięcioro uczniów, którzy reprezentowali naszą szkołę w Gminnym Konkursie Recytatorskim:

Aleksandra Victor kl.7a

Natalia Jarosz  kl. 7a

Martyna Moczkodan  kl.7c

Dominika Wierzbicka  kl. 8b  z akompaniamentem Weroniki Woźniak  kl. 8c

Jakub Jagielski kl. 8c

Miło nam poinformować, że w kolejnym etapie konkursu, który miał miejsce w Szkole Podstawowej nr 2,  wśród trojga uczniów wybranych do konkursu powiatowego znalazł się nasz uczeń – Jakub Jagielski, który zajął drugie miejsce w kategorii recytacja  z wierszem Tadeusza Różewicza „Odnaleźć samego siebie”. Wyróżnienie otrzymała Dominika Wierzbicka w kategorii poezja śpiewana.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

K. Szylar-Łęczycka

K. Krzyżański