Dzień Edukacji Narodowej 2023

W tym roku szkolnym Dzień Nauczyciela uczniowie naszej szkoły uczcili w trochę inny sposób.  

Zespół nauczycieli języków obcych zorganizował imprezę, w której głównymi aktorami byli uczniowie klas V. Dzieci przedstawiły w formie prezentacji i krótkiego filmu historię powstania Komisji Edukacji Narodowej oraz odegrały scenki szkolne na wesoło. Żartobliwy charakter miały także piosenki wykonane przez uczennice klas Va i Vb. Na koniec uczniowie złożyli życzenia i wszyscy pracownicy szkoły otrzymali specjalnie przygotowane z tej okazji bilety na symboliczne wczasy All Inclusive.   

Przedstawienie zostało bardzo dobrze przyjęte przez publiczność, a aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz osobom, które pomogły w przygotowaniu uroczystości

GALERIA ZDJĘĆ

                                                                                                                 Nauczyciele Języków Obcych