Dyskoteka tematyczna „Słoneczne Hawaje”

Hawaje (31)

            Z okazji zakończenia roku szkolnego 22.06.17r. samorząd uczniowski zorganizował  dla uczniów klas 4-6 dyskotekę tematyczną „słoneczne Hawaje”. Prowadzącymi zabawę były Marta Drab i Dominika Wierzbicka z klasy 6b, a dj- em Jakub Jagielski z klasy 6c. Samorząd zorganizował zabawy i konkursy: Limbo, hawajska bitwa taneczna (zwyciężyła Blanka Włodarczyk z kl 6b), najlepszy strój hawajski (zwyciężyła bezkonkurencyjnie Zuzia Żygadło). Podczas dyskoteki oprócz muzyki popularnej usłyszeć można było utwory hawajskie i złożyć dedykację do wybranej piosenki. W czasie przerw samorząd uczniowski sprzedawał wakacyjne smakołyki. Salę gimnastyczną udekorowały plakaty tematyczne wykonane przez klasy 4-6.

Dyskotekowe szaleństwo trwało do 12:15, choć trudno było kończyć tak udaną zabawę. Podsumowując – dyskoteka była wspaniała! Wszyscy wychodzili zadowoleni, z nadzieją, że to nie ostatnia taka dyskoteka.

            Dziękuję samorządowi za zaangażowanie przy organizacji dyskoteki, rodzicom uczniów za przygotowanie smakołyków i nauczycielom za pomoc podczas zabawy.

 

Opiekun SU

Sylwia Wakuła

zapraszamy do galerii zdjęć