Datek zamiast kwiatka

DATEK_ZAMIAS_KWIATKA

Zbliżają się wakacje. Wzorem ubiegłego roku szkolnego zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą, aby odstąpić od tradycji wręczania nauczycielom symbolicznego kwiatka na zakończenie roku.

Natomiast serdecznie prosimy, abyście przyłączyli się do akcji charytatywnej, której celem jest zebranie środków na leczenie uczennicy naszej szkoły – walczącej z chorobą nowotworową Andżeliki. W dniu zakończenia roku szkolnego,  tj. 22 czerwca  2018 r., do naszej szkoły przyjadą wolontariusze z Fundacji NA RATUNEK DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ i będą zbierać do puszek dobrowolne datki, które zostaną przeznaczone na wsparcie dziewczynki w chorobie. Gdybyście Państwo zechcieli wziąć udział w tej akcji, będziemy ogromnie wdzięczni, a Państwo zyskacie przekonanie, że  Wasze pieniądze zostaną spożytkowane  na  pomoc w powrocie Andżeliki do zdrowia.

z poważaniem dyrektor szkoły Lidia Reps

.

Zachęcamy do zapoznania się z ulotkami, na których znajdziecie Państwo informacje w jaki sposób można pomóc Andżelice.

1529053704807_andżelika_do_naglowka_fb_biale

Angelika_pomoc Angelika_pomoc_2