„Czytanie łączy pokolenia” – dzień wspólnego czytania

W ramach Ogólnopolskiego Konkursu dla szkól „Zaczytana szkoła” – 14 lutego w świetlicy szkolnej zorganizowano dzień wspólnego czytanie  pod nazwą „Czytanie łączy pokolenia”.

Wspólne czytanie to dobra forma propagowania czytelnictwa, szerzenia pozytywnych wartości oraz sposób na budowanie dobrych relacji między osobami w różnym wieku.

Dlatego w tym dniu uczniowie mieli zaszczyt gościć p. Barbarę Łatko, babcię jednej z naszych uczennic, a tym samym wieloletniego pracownika szkoła.

Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały czytanego przez naszego gościa opowiadania Elżbiety Ostrowskiej pt. „Nocne kłopoty zabawek Doroty”, z którego mogły się dowiedzieć dlaczego powinniśmy porządkować zabawki.

Zajęcia upłynęły nam w bardzo ciepłej i miłej atmosferze, na koniec dzieci serdecznie podziękowały p. Basi i wręczyły jej słodki upominek w kształcie serca. Dziękujemy jeszcze raz za miłe spotkanie.

Zapraszamy do galerii zdjęć: