Akcja „Przyłapani w ruchu”.

W dniu 6.05.2022r. w Szkole Podstawowej nr 1 imienia Kardynała Bolesława Kominka w Kątach Wrocławskich odbyła się Akcja „Przyłapani w ruchu”. Akcja została zorganizowana przez panią Lucynę Dziubczyńską- Szram i panią Iwonę Więcko w ramach Innowacji pedagogicznej „W drodze po zdrowie.”

             W akcji wzięli udział uczniowie klasy IVa. Jej celem było propagowanie zdrowego stylu życia oraz promowanie aktywnego sposoby spędzania wolnego czasu. Dzieci chętnie uczestniczyły w grach i zabawach sportowych z wykorzystaniem piłek, skakanek, obręczy oraz sprzętu do badmintona.

            Uczniowie z zaangażowaniem włączyli się w organizowaną akcję wykazując się aktywnością i kreatywnością. Zajęcia służyły doskonaleniu sprawności fizycznej, odstresowaniu  oraz integracji zespołu klasowego.

            Zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz rekreacji  na świeżym powietrzu.

GALERIA ZDJĘĆ