10 rocznica nadania imienia szkole

W dniu 17 września 2010 r. odbyło się  uroczyste nadanie szkole imienia w osobie Kardynała Bolesława Kominka. W tym roku obchodzimy 10 rocznicę tej uroczystości.

W związku z tym jubileuszem pedagog Iwona Więcko przygotowała prezentację multimedialną „Kardynał Bolesław Kominek. Patron szkoły” i prezentację multimedialną „10 lat Pocztu Sztandarowego w obiektywie aparatu”, które zostały wyświetlone we wszystkich klasach podczas lekcji zorganizowanych w dniu 14.10.2020r. w celu uczczenia imienia patrona naszej placówki. W holu szkoły została również wyeksponowana gazetka „Kardynał Bolesław Kominek- patron szkoły i przewodnik po świecie wartości”, w której zamieszczono najważniejsze fakty z życia patrona.  Gazetkę przygotowała p. Iwona Więcko i p. Karolina Kubalka

W celu upamiętnienia postaci patrona naszej placówki pedagog Iwona Więcko opracowała projekt „Kardynał Bolesław Kominek- patron szkoły i przewodnik po świecie wartości”, który jest realizowany w naszej placówce w roku szkolnym 2020/2021, przy współpracy ze wszystkimi nauczycielami. Celem projektu jest wskazanie uczniom uniwersalnych wartości stanowiących podstawę życia w społeczeństwie,  upamiętnienie Kardynała Bolesława Kominka w 10 rocznicę nadania imienia szkole  oraz kształtowanie szacunku do wartości, symboli i tradycji narodowych.

Iwona Więcko

zapraszamy do galerii zdjęć

zapraszamy do zapoznania się z prezentacją