Zawody w czwórboju lekkoatletycznym

P1470274

Dnia 15.04.16 w szkole podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich  odbyły się zawody w czwórboju lekkoatletycznym chłopców i dziewcząt. W skład zawodów wchodził: skok w dal z rozbiegu, rzut piłeczką palantową, bieg.

W zawodach wzięły udział reprezentacje z 4 szkół : Smolec, Sadków, SP nr 2 z Kątów Wrocławskich oraz reprezentacja naszej szkoły.

Dziewczęta:

1. Natalia Kucypera 6a
  2. Kmiecik Agata 6b
  3. Julia Cygan 6a
  4. Anastazja Sobolewska 6b
  5. Marcelina Żeligowska 6a
  6. Kinga Klimczak 6c
  7. Wiktoria Grzegorek 6b
  8. Karolina Wojciechowska 6b

Chłopcy:

1. Olivier Dryja 6a
  2. Konrad Olejniczak 6b
  3. Igor Pasternak 5b
  4. Adrian Pawlata 6b
  5. Mateusz Szczepański 5b
  6. Michał Gidziński 5b
  7. Krzysztof Tomczuk 6b

Reprezentacja naszej szkoły chłopców zajęła w zawodach II ,  a dziewcząt- III miejsce.

Uczeń naszej szkoły zajął wysokie III miejsce wśród najlepszych zawodników biorących udział w zawodach- Adrian Pawlata z klasy 6b zdobył łącznie z wszystkich konkurencji 130 punktów.

OGÓLNA KLASYFIKACJA:

dziewczęta                                                    chłopcy

I miejsce:                                 SP Sadków                                                     SP Smolec

II miejsce:                               SP Smolec                                                      SP 1 Kąty Wrocławskie

III miejsce:                              SP nr 1 Kąty Wrocławskie                          SP Sadków

IV miejsce                              SP nr 2 Kąty Wrocławskie                             SP nr 2 Kąty Wrocławskie

poinformowała: Sylwia Wakuła

P1470275