«

»

Cze 26

Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I-III

 DSCN5350

W dniu 24 czerwca 2016 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W apelu oprócz uczniów udział wzięli nauczyciele oraz rodzice.

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu. Wicedyrektor Beata Zielińska  przywitała zaproszonych gości, pracowników szkoły oraz uczniów.

DSCN5335 DSCN5334

Wicedyrektor szkoły przedstawiła uczniów, którzy czynią honory pocztu sztandarowego.

DSCN5339

Dyrektor szkoły Lidia Reps, w swoim wystąpieniu podziękowała rodzicom zaangażowanym w pracę na rzecz szkoły.

DSCN5346 DSCN5349

Wyróżniający się w nauce uczniowie klas trzecich otrzymali nagrody książkowe.

DSCN5355

W klasie III a w nauce wyróżnili się:

Piotr Antoszczyszyn

Miłosz Badylak

Dawid Basiński

Jędrzej Bąbolewski

Aleksandra Bednarz

Martyna Czarko

Natalia Filipek

Fabian Gumienny – Chrobak

Aleksandra Jarosz

Miłosz Kotala

Bartosz Kozdrowski

Natalia Rajca

Aleksandra Szram

Anna Trzaska

Tytus Widziszewski

DSCN5366

W klasie III b w nauce wyróżnili się:

Iga Bigda

Kacper Grabek

Łucja Iwaniczek

Marcin Kulba

Bartosz Nawrot

Dominik Pawłowski

Hugo Wawrzyniak

Nel Wilczek

Michał Witaszek

Karolina Woźniak

Maciej Szwaj

Zuzanna Żygadło

DSCN5385

W klasie III c w nauce wyróżnili się:

Alicja Czarko – Wasiutycz

Jakub Horak

Natalia Konsik

Oliwia Kowal

Szymon Łochowski

Adrian Ostrowski

Maja Skiba

Daria Wilczyńska

Mateusz Zbroszczyk

Blanka Zeszut

GRATULUJEMY !

Wychowawcy trzecioklasistów szczególne słowa uznania skierowali do rodziców, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie.

DSCN5359

Wychowawczyni klasy 3a Alicja Łęgocka- Drab podziękowała za współpracę p. Annie Bednarz,

p. Kamili Badylak, p. Agnieszce Kieres-Basińskiej oraz p. Ewie Czekańskiej.

DSCN5370

Wychowawczyni klasy 3b Aneta Grzeszczuk podziękowała za współpracę p. Elizie i Krzysztofowi Witaszek, p. Aleksandrze Wilczek, p. Dorocie i Robertowi Nawrot, p. Joannie Pawłowskiej, p. Monice Jurkiewicz, p. Iwonie i Danielowi Grabek, p. Katarzynie Iwaniczek.

DSCN5402

Wychowawczyni klasy 3c Iwona Gidzińska podziękowała za współpracę p. Annie Nyckowskiej, p. Ewie Tondel, p. Iwonie i Piotrowi Paszkowskim, p. Anicie Tarnowskiej-Kowal i p. Krzysztofowi Kowal, p. Łukaszowi Zbroszczykowi, p. Agacie Zając, p. Nikoletcie Śliwie.

Podczas części artystycznej wystąpili uczniowie, którzy wyróżnili się w szkolnej Gali Talentów.

DSCN5363

Zofia Nowicka

 DSCN5372

Natalia i Martyna Kościelne

DSCN5414

Bartłomiej Sowiński

DSCN5409

Kacper Bubel

Wicedyrektor Beata Zielińska pogratulowała uczniom wyników w nauce i  złożyła życzenia słonecznych wakacji oraz przyjemnego i bezpiecznego wypoczynku.

 

DSCN5350