Zabawa karnawałowa dla uczniów klas 1-3

DSCN0668

14 stycznia  odbyła się zabawa karnawałowa. Odwiedzili nas Pirat, Biedronka i Myszka Mini, którzy poprowadzili zabawę. Wzięły w niej udział dzieci z kl.1-3. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle, zamieniła się w salę balową. Udekorowana kolorowymi maskami, balonami, bibułami zachęcała do zabawy.   Dzieci zaprezentowały się w pięknych strojach. W szkole zaroiło się od spidermanów, rycerzy, policjantów. Były wróżki, księżniczki i inne postacie z bajek. Wszyscy bawili się znakomicie, ponieważ bale przebierańców sprawiają zawsze wiele radości. Skoczne tańce, barwne korowody sprawiły wiele radości uczestnikom balu. Zespół  „Zumbiaki” zaprezentował dwa układy taneczne. W czasie krótkich przerw na dzieci czekał słodki poczęstunek. Wszyscy chętnie pozowali do zdjęć.

DSCN0659

DSCN0760

DSCN0732DSCN0791

DSCN0715

DSCN0836

galeria zdjęć

„Taniec na gazetach”

„Wyginam śmiało ciało…”

„Taniec do utworu „Gangnam style”

Rytmy brazylijskie