X WROCŁAWSKI BIEG SPONSOROWANY

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły 21 marca uczestniczyli we Wrocławskim Biegu Sponsorowanym. Uczestnicy tej imprezy mieli za zadanie przebiec lub przejść okrążenie na Pergoli przy Hali Stulecia długości 450m. Za pokonanie tego dystansu otrzymywali pieczątki. Ilość okrążeń była imponująca, ale najważniejsze było to, że dzieci i młodzież startująca we współzawodnictwie dedykowała swój czas i wysiłek innym. W ten sposób uczniowie wypełniali pierwsze zadanie szczytnego celu – zbiórkę funduszy na Hospicjum dla Dzieci. Kolejnym etapem tej zbiórki jest znalezienie sponsorów, którzy ilość pokonanych okrążeń opłacą. Zgromadzone pieniądze trafią do Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci i zostaną przeznaczone na rehabilitację dla podopiecznych. Cała akcja miała wymiar nie tylko finansowy, ale także ideowy i edukacyjny. Uczniowie miło (mimo braku słońca), w ruchu, dla innych – spędzili pierwszy dzień wiosny. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

GALERIA – Bieg sponsorowany 2023