Wywiadówka na sportowo w klasie 4c

P1540251

                Korzystając z okazji odbywających się w naszej szkole wywiadówek, dnia 01.02.2018 r. w klasie 4c została zorganizowana wywiadówka na sportowo. Rodzice po spotkaniu w klasie z wychowawczynią wraz z uczniami udali się na salę gimnastyczna przy ul. Żeromskiego. Początkowo, z pewną dozą nieśmiałości, nasi rodzice podeszli do sprawy, jednak po kilku minutach bawiliśmy się już pełną parą. Odbyły się berki, ćwiczenia w parach rodzic-uczeń. Główną częścią lekcji była gra w „Dwa ognie”. Na koniec zasłużony odpoczynek podczas ćwiczeń oddechowych.

 

            Czas uciekał bardzo szybko, w atmosferze uśmiechu i radości. Ale dla nas, oprócz oczywiście ruchu, ważny był czas spędzony razem. A kto jest najlepszy, tak naprawdę nie miało znaczenia- wszyscy byliśmy zwycięzcami bo sport to zdrowie:)

            Dziękuję wszystkim przybyłym rodzicom i uczniom za chęci, zaangażowanie podczas zajęć i wspaniałą zabawę.

 Wychowawczyni klasy 4c

Sylwia Wakuła

zapraszamy do galerii zdjęć

.