Wizyta „Żabek” w szkole

Dnia  20.02.2015 r. gościliśmy grupę „Żabek” z Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety w Kątach Wrocławskich.

DSC_0999

Przyszłych pierwszoklasistów powitała i oprowadziła po szkole pani Elżbieta Drabo. Dzieci zobaczyły pracownie komputerową, gabinet pani pielęgniarki, zajęcia w-f kl. II a, które prowadziła pani Beata Zielińska oraz uczestniczyły w lekcji prowadzonej przez panią Anitę Szczypniak. Po wszystkich atrakcjach napotkanych na dole naszej szkoły „Żabki” jak na żabki przystało wskoczyły na górne piętro czyli do świetlicy szkolnej, w której czekała pani Marta Mędrek wraz z grupą dzieci z pierwszej klasy. „Żabki” zobaczyły jak wyglądają i są wyposażone sale świetlicy, a następnie wspólnie z uczniami naszej szkoły miały chwilę na zabawę. Po krótkiej zabawie przyszedł czas na rozmowę z dziećmi na temat zdrowia i kondycji oraz gimnastykę poranną przy muzyce, którą poprowadziła pani Marta. Wszystkie dzieci bardzo chętnie i z uśmiechem na twarzy uczestniczyły w przygotowanych zabawach i ćwiczeniach. Na zakończenie spotkania, każdy otrzymał super odznakę za udział w zajęciach i wszyscy zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie.

Bardzo serdecznie dziękujemy pani Elżbiecie Drabo, Beacie Zielińskiej, Anicie Szczypniak i pani pielęgniarce Dorocie Krawiec za pomoc w organizacji spotkania z przedszkolakami!

Zapraszamy do galerii zdjęć: