Wizyta Mikołaja

Wracając do dobrych tradycji, Rada Rodziców przygotowała imprezę mikołajkową dla najmłodszych klas naszej szkolnej społeczności.

W oczekiwaniu na przyjazd Mikołaja dzieci przygotowywały w klasach występy artystyczne w klimacie mikołajkowo-świątecznym.

6 grudnia sala gimnastyczna zamieniła się w Biegun Północny, a uczniowie powitali Mikołaja, Panią Mikołajową, Elfy oraz Śnieżynkę.

Spotkanie upływało na wspólnej zabawie, śmiechu i radości. Uczniowie klas I-III, pod kierunkiem swoich wychowawczyń śpiewali piosenki i prezentowali układy taneczne.

Występ klasy 1a
Występ klasy 1b
Występ klasy 1c
Występ klasy 2a
Występ klasy 2b
Występ klasy 2c
Występ klasy 3a
Występ klasy 3b
Występ klasy 3c

Była to również niezwykła okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć z Mikołajem, który na zakończenie wręczał dzieciom prezenty.

Klasa 1c
Klasa 2c
Klasa 3c

Pani dyrektor Ewa Winnicka oraz wicedyrektor Beata Zielińska podziękowały wszystkim rodzicom za zaproszenie Mikołaja w progi naszej szkoły i zaprosiły go wraz z całą ekipą pomocników ponownie w przyszłym roku.

Dziękujemy rodzicom z Rady Rodziców oraz przewodniczącej pani Elżbiecie Rakowskiej za  wspaniałą atmosferę, organizację i poświęcony czas.