„Wiosenny pokaz mody”

P1460946Z okazji pierwszego dnia wiosny samorząd uczniowski 21.04.16r. zorganizował „Wiosenny pokaz mody”.

W konkursie wzięli udział uczniowie klas 4-6.

Modelki i modele byli oceniani według następujących kryteriów:

– zgodność z tematyką, oryginalność stroju, pomysłowość,

– sposób zaprezentowania stroju.

Prezentację strojów wiosennych oceniała komisja konkursowa przyznając punkty 1-5.

Jury w składzie: pani Joanna Palińska, pani Krystyna Wychowaniec oraz przedstawiciel SU Wiktoria Grzegorek z kl 6b wyłonili zdobywców pierwszych miejsc oraz osoby wyróżnione w każdej kategorii wiekowej: klasy 4,5,6.

W przerwie obrad jury, dziewczęta z kółka tanecznego zaprezentowały wiosenny taniec oraz wręczone zostały nagrody i wyróżnienia dla uczniów za osiągnięcia w szkolnych konkursach.

Zwycięzcami konkursu zostali:

Weronika Dulęba z klasy 4b, Iga Napiwocka z klasy 5b, Weronika Miazek z klasy 6b.

Wyróżnienia otrzymali:

Aleksandra Wójciak z klasy 4b, Julia Krawiec z klasy 5b, Magdalena Dudziec z klasy 6c.

Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie, a uczestnikom konkursu  gratulujemy pomysłowości

w projektowaniu strojów. Następny pokaz mody wiosennej już za rok.

Opiekun SU:

Sylwia Wakuła