VI edycja Konkursu dla klas V Szkół Podstawowych z terenu Powiatu Wrocławskiego pt. „Przyroda wokół nas”

W dniu 06 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbył się I etap (szkolny) konkursu dla klas V „Przyroda wokół nas” pod patronatem honorowym Starosty Powiatu Wrocławskiego pt. „Przyroda wokół nas”- VI edycja.

Do konkursu przystąpiło 30 szkół podstawowych z terenu Powiatu Wrocławskiego czyli łącznie 1091 uczniów.
Po przeprowadzeniu eliminacji szkolnych na podstawie przesłanych wyników i testów 6 najlepszych uczniów z poszczególnych szkół, komisja konkursowa po podsumowaniu wyników, wyłoniła 10 najlepszych szkół w tym naszą szkołę, które zostały zaproszone na II etap- powiatowy. Etap ten odbędzie się 8 maja w siedzibie Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

 

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę:

1.Marcin Walenciak

2.Michał Walenciak

3.Stanisław Regucki

4.Dominik Staszak

5.Mateusz Rajkowski

6.Rafał Konarski

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Marta Mędrek