V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Pod koniec września obchodziliśmy V Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Nasza szkoła już po raz trzeci włączyła się w obchody.

header_plR1C1

Nasza szkoła była w gronie 1521 Lokalnych Organizatorów WMTDay 2015, czyli Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. W akcji uczestniczyły szkoły i instytucje z 11 krajów.

Akcja miała na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mieli okazję nadrobić te zaległości.

Nauczyciele matematyki wyłonili najlepszych z najlepszych z klas szóstych ze znajomości tabliczki mnożenia. To on egzaminowali pozostałych uczniów. W skład Komisji Egzaminacyjnych wchodzili:

mini-DSC01651– 6A – AGNIESZKA PIECZONKA, JUSTYNA POCZESNA, KACPER ZAWIŚLAŃSKI, DAWID LORENC, WIKTOR PIGUŁECZKA,

– 6B – AGATA KMIECIK, WERONIKA MIAZEK, OLIWIA BIENIEK, KRZYSZTOF TOMCZUK,

– 6C – KINGA KLIMCZAK, AMELIA PUDLIK, MICHAŁ KRZESIEK, MACIEJ ŁUKASIAK, MARCIN KONARSKI

Podczas egzaminu uczniowie losowali losy, każdy uczeń decydował, którą wersję wybierał (łatwiejszą czy trudniejszą). Komisja Egzaminacyjna sprawdzała poprawność udzielanych odpowiedzi. Uczeń, który zdał egzamin, otrzymał LEGITYMACJĘ MT EXPERT i przybił z członkami Komisji Egzaminacyjnej piątkę lub żółwika.

zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: