UROZMAICENIE, ZASKOCZENIE, KREATYWNOŚĆ

W ostatnim tygodniu lutego odbyły się w naszej szkole „Słodkie warsztaty logopedyczne”, które poprowadziła logopeda Agata Staromłyńska. Podczas zajęć uczniowie przekonali się, że ćwiczenia logopedyczne nie muszą być żmudne ani męczące.

Mogą być pasjonujące i przy okazji bardzo smaczne. Słomki, piłeczki, krem czekoladowy, miód, chrupki, cukierki to pomoce naukowe, dzięki którym ćwiczenia logopedyczne mogą stać się przyjemne. Zaprezentowane podczas warsztatów zabawy logopedyczne mają na celu usprawnienie języka, warg i podniebienia w zależności od indywidualnych potrzeb dziecka. Uczniom taka forma zajęć bardzo się spodobała, dlatego już w marcu planujemy kolejne Warsztaty logopedyczne tym razem motywem przewodnim będzie muzykaJ

Zobacz, jak nasi uczniowie chętnie pracowali podczas warsztatów logopedycznych.

Zdjęcia

Agata Staromłyńska