Uroczystość zakończenia roku szkolnego przez uczniów klas VI

IMG_154126 czerwca pożegnaliśmy uroczystym apelem tegorocznych absolwentów klas szóstych. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie dziś zakończyli kolejny etap życia – ukończyli szkołę podstawową.

Po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości przez panią dyrektor Lidię Reps i wicedyrektor Ewę Winnicką, odbyło się uroczyste przekazanie Sztandaru Szkoły.

IMG_1553

IMG_1556

IMG_1559

Wychowawczynie klas wręczyły nagrody książkowe i wyróżnienia uczniom, którzy wykazali się wysokimi osiągnięciami w edukacji.

KLASA VI a  wychowawczyni: Danuta Szwaj

IMG_1563Uczniowie wyróżnieni: Adam Arasimowicz,  Łukasz Czarko, Patricia Hahn, Michał Kolaczek, Agata Maszka, Mateusz Sowiński, Mateusz Susłowicz, Natalia Zawiślańska

KLASA VI b wychowawczyni:  Katarzyna Sowińska

IMG_1573

Uczniowi wyróżnieni: Joanna Bednarz, Adrianna Dziedzic, Kornelia Grad, Jakub Leśniak, Zofia Muchorowska, Martyna Pilska, Oskar Rychlik, Karolina Sałdyka

KLASA VI c  wychowawczyni: Małgorzata Czarnik

IMG_1580

Uczniowie wyróżnieni: Konrad Andrzejewski, Wojciech Antoszczyszyn, Joanna Drab, Aleksandra Dudziec,  Damian Działoszek, Dorota Korczyc, Ewa Lasotka,  Wiktoria Leonik,  Radosław Szczepański, Jakub Więckowski, Martyna Włodarczyk, Szymon Wojciechowski

Szczególnie dumni jesteśmy z naszych stypendystów.

IMG_1591

Agata Maszka, Mateusz Susłowicz, Zofia Muchorowska, Karolina Sałdyka,

Wiktoria Leonik, Joanna Drab, Aleksandra Dudziec,

Rodzice uczestniczący w uroczystości, zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi, które otrzymali z rąk wychowawców.

Przedstawicielka Rady Rodziców, pani Aleksandra Dziedzic, podziękowała całemu gronu pedagogicznemu za opiekę nad dziećmi podczas całego procesu edukacyjnego.

IMG_1594

IMG_1601

Uczniowie klas V, wspominając swoich starszych kolegów, życzyli im sukcesów w dalszej nauce  i wręczyli upominki.

IMG_1611

IMG_1645

Szóstoklasiści pożegnali się ze szkołą, nauczycielami i młodszymi kolegami wspaniałym występem artystycznym.

IMG_1712

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach z „łezką w oku” wspomną tych, którzy tu zostali. Przecież to tutaj zrodziły się przyjaźnie,  emocje i wspaniałe uczucia. To, co do niedawna było obce  i nieznane – stawało się bardziej zrozumiałe, przyjazne i bliskie.

zdjęcia z galerii