Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca, o godzinie 9:00 uczniowie klas I-III wraz z rodzicami i nauczycielami zebrali się w sali gimnastycznej na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2022/2023.

Pani dyrektor Ewa Winnicka podsumowała mijający rok szkolny i podziękowała nauczycielom za dotychczasową pracę. Zwróciła się także do uczniów gratulując wyników w nauce i promocji do kolejnych klas.

Trzecioklasiści wyróżniający się w nauce oraz zachowaniu otrzymali nagrody. Wychowawczynie wręczyły wszystkim uczniom pamiątkowe dyplomy.

Nauczycielki serdecznymi słowami podziękowały Rodzicom za pracę na rzecz szkoły i klasy.

Wychowawczyni Małgorzata Kuras oraz uczniowie klasy 3a wyróżniający się w nauce: Maja Płaza, Zuzanna Hanysz, Pola Węzik, Michał Mroczkowski, Franciszek Lorenc, Jakub Skrzyszewski.
Uczniowie klasy 3a z wychowawczynią Małgorzatą Kuras
Podziękowania dla Rodziców uczniów klasy 3a
Wychowawczyni Aneta Grzeszczuk oraz uczniowie klasy 3b wyróżniający się w nauce: Łucja Chądzyńska, Nell Cybulska, Hubert Głowacki, Arkadiusz Hełka, Zofia Karp, Sonia Kołodziej, Ignacy Koralewski, Amelia Magyar, Hanna Miaskiewicz, Zofia Michniewicz,
Aleksandra Ostrowska, Mateusz Rajkowski, Evelina Skipar, Artur Szymański, Laura Wróblewska
Uczniowie klasy 3b z wychowawczynią Anetą Grzeszczuk
Podziękowania dla Rodziców uczniów klasy 3b
Wychowawczyni Alicja Szram oraz uczniowie klasy 3c wyróżniający się w nauce: Martyna Morys, Lena Pietraszewska, Aleksandra Rochecka, Wiktoria Stachniczek, Anna Szwaj, Zoja Zarówna, Kacper Zawiślański, Michał Żak
Uczniowie klasy 3c z wychowawczynią Alicją Szram
Podziękowania dla Rodziców uczniów klasy 3c

Pani wicedyrektor Beata Zielińska podziękowała za pracę nauczycielom odchodzącym z naszej szkoły: p. Marcie Kantyce, p. Krystynie Lachowicz oraz p. Agacie Staromłyńskiej.

Miłym akcentem były występy uczniów laureatów Szkolnej Gali Talentów. Krzyś Staromłyński z klasy 1a zaśpiewał piosenkę pt. „Kolorowe obrazki”, a laureatki Nagrody Publiczności: Wiktoria Stachniczek oraz Róża Lichwa z klasy 3c zatańczyły układ z poduszkami.

Uczestnicy Dziecięcego Zespołu Tańca Ludowego „Haneczka” pod kierownictwem p. Beaty Zielińskiej zaprezentowali się w tańcach narodowych: krakowiaku i polonezie.

Uroczysty apel zakończył występ szkolnego chóru GAMMA pod kierunkiem p. Pauliny Buczkowskiej-Grzelka.

Po uroczystości w sali gimnastycznej nauczyciele wraz z wychowankami udali się do klas, aby podsumować miniony rok szkolny i wręczyć świadectwa.

Życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji!