«

»

cze 26

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017

DSCN7959

23 czerwca o godz. 9:00 uczniowie klas I-III zebrali się w sali gimnastycznej na apelu kończącym rok szkolny.  W uroczystości oprócz uczniów udział wzięli dyrektorzy, nauczyciele oraz rodzice. Honorowym gościem wydarzenia była pani Elżbieta Rakowska, która otrzymała tytuł Przyjaciel Szkoły.

DSCN7950

DSCN7952

DSCN7957

Uroczysty apel prowadziła wicedyrektor Beata Zielińska.

DSCN7934

DSCN7959

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru, odśpiewaniem hymnu państwowego i przemówieniem pani dyrektor Lidii Reps.

DSCN7941

 DSCN7942

Dyrektor szkoły w swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Gratulowała uczniom wyników w nauce, a także życzyła słonecznych wakacji.

DSCN7945

Wyróżniający się w nauce i zachowaniu uczniowie klas III otrzymali nagrody książkowe. Wychowawcy podziękowali także rodzicom za wytężone działania na rzecz klasy i szkoły.

W klasie III a wychowawczyni Aneta Grzeszczuk  nagrodami wyróżniła uczniów:

 Weronikę Gądko

Kajetana Giezek
Hannę Leśniak
Karolinę Kulbę
Wiktorię Marciniak
Michalinę Muchorowską
Elizę Klimczak
Aleksandrę Szwabowską
Eryka Wawrzyniaka
Krystiana Siwka
Krystiana Pietraszewskiego
DSCN7963
DSCN7961
DSCN7964
Nauczycielka podziękowała rodzicom:

p. Annie Wawrzyniak, p. Roksanie Marciniak, p.Elżbiecie Giezek
oraz p. Joannie i Grzegorzowi Pietraszewskim za zaangażowanie w pracę na rzecz uczniów.
.
DSCN7966 DSCN7968

  W klasie III b wychowawczyni Alicja Ostapiuk  nagrodami wyróżniła uczniów:

Hannę Barcik

Kamila Czaję

Jana Działoszka

Patrycję Iwaniczek

Michała Knapa

Natalię Mietelską

Paulinę Rduch

Łukasza Tatarka

DSCN7978 DSCN7979

DSCN7981

Nauczycielka podziękowała rodzicom:

p. Magdalenie Kalimow, p. Marzenie i Pawłowi Kinast, p. Magdalenie Knap, p. Katarzynie Mietelskiej,

p. Iwonie Tatarek. za zaangażowanie w pracę na rzecz uczniów.

DSCN7983 DSCN7985

 W klasie III c wychowawczyni Anita Sudoł  nagrodami wyróżniła uczniów:

Martynę Albert
Kacpra Bekieszczuka
Małgorzatę Chwastyk
Dominikę Cymerman
Julię Denes
Krzysztofa Gidzińskiego
Gabrielę Krzaczek
Wiktorię Krzan
Szymona Kuriatę
Bartosza Rajcę

DSCN7991 DSCN7994 DSCN7996

Nauczycielka podziękowała rodzicom:  p. Angelinie Albert, p. Elżbiecie Cymerman, p. Monice Herod-Hasbay, p. Izabeli Podobińskiej, p. Beacie Rajcy, p. Marcie Janes-Żurek za zaangażowanie w pracę na rzecz uczniów.

DSCN7997 DSCN7998

 W klasie III d wychowawczyni Barbara Łatko  nagrodami wyróżniła uczniów:

Mateusza Bochenka

Martynę Cholewę

Dominikę Jarosz

Olgę Koralewicz

Martynę Kościelną

Natalię Kościelną

Aleksandra Lazara

Zofię Nowicką

Wojciecha Staszałka

Wiktorię Wołoszczuk

DSCN8010 DSCN8011 DSCN8012

Nauczycielka podziękowała rodzicom:

p. Annie Sowa-Staszałek,p.  Małgorzacie Zielińskiej, p. Magdalenie Kościelnej, p.  Łukaszowi Tamaka,

p. Grażynie Dudziec, p. Małgorzacie Oblińskiej za zaangażowanie w pracę na rzecz uczniów.

DSCN8016 DSCN8017

W klasie III e wychowawczyni Alicja Szram  nagrodami wyróżniła uczniów:

Nadię Dryję

Julię  Juniewicz
Kacpra Kucyperę
Martynę Kuczę
Emilię Muchę
Martynę Ożóg
Macieja Popiołka
Milenę Więckowską
Alicję Wiśniewską
Julię Wrzeszcz
DSCN8024 DSCN8025 DSCN8026
Nauczycielka podziękowała rodzicom:
p. Katarzynie Gruszeckiej, p. Joannie Juniewicz, p. Agnieszce Antas – Kucypera  i  Jarosławowi Kucypera,
p. Karolinie Więckowskiej, p. Agnieszce Wasilewskiej, p. Annie Wiśniewskiej  za zaangażowanie w pracę na rzecz uczniów.
DSCN8029 DSCN8033

Podczas części artystycznej uroczystości zakończenia roku wystąpili laureaci Szkolnej Gali Talentów:

Martyna i Natalia Kościelne

DSCN7972

Martyna Motyka

DSCN7988

Martyna Albert

DSCN8007

Julia Juniewicz

DSCN8020

Po apelu uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do swoich klas, gdzie wszyscy otrzymali świadectwa szkolne oraz dyplomy za indywidualne osiągnięcia i sukcesy w roku szkolnym 2016/2017.

DSCN7936

DSCN7938 DSCN7939

 O godzinie 10:00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w klasach IV_VI

zakończenie roku (6)

zapraszamy do galerii zdjęć