Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września 2023 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024. 

Pani Dyrektor Ewa Winnicka powitała zebranych oraz odczytała list Burmistrza Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie Juliana Żygadło, skierowany w tym uroczystym dniu do uczniów, pracowników szkoły, rodziców.

Pani Dyrektor, witając zebranych, szczególne słowa skierowała do pierwszoklasistów, którzy właśnie wkroczyli w progi szkoły, gotowi rozpocząć przygodę z nauką.

 Krótki program artystyczny zaprezentowali uczniowie klasy IIc.

Wicedyrektor Beata Zielińska powitała nowych pracowników i przedstawiła wychowawczynie poszczególnych klas.

Uroczystość była pełna emocji, uśmiechów i wzruszeń. Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy zapału i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu zainteresowań i pasji, a także serdecznych relacji koleżeńskich i wielu miłych chwil spędzonych w murach tej szkoły.

Galeria zdjęć