„Tydzień Harry´ego Pottera”

23 – 27 październik w naszej świetlicy szkolnej to „Tydzień Harry´ego Pottera”,  zorganizowany w ramach Ogólnopolskiego Konkursu dla szkół  „Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”.

W czasie trwania „Tygodnia Harry´ego Pottera” wychowawcy świetlicy zadbali o baśniową i magiczną atmosferę  w czasie zajęć.

Odbyło się między innymi:

– wspólne i indywidualne czytanie książki J. K. Rowling „Harry Potter i Zakon Feniksa”,

– oglądanie fragmentów filmu,

– magiczne zabawy – czarodziej,

– odgrywanie scenek – wcielanie się w magiczne postacie z książki.

Zorganizowano również konkurs plastyczny na wykonanie najpiękniejszej czarodziejskiej różdżki i magicznej czapki.

Dzieci pracując w grupach wykonały przepiękne prace, które cechowała wielka staranność wykonania i widoczne zaangażowanie ich twórców.

Wszystkim świetlikom dziękujemy za aktywny udział w zajęciach i za wspólnie spędzony czas, który upłynął nam w niezwykłej atmosferze, pełnej wrażeń i fantazji.