Szkoły Pełne Talentów – startujemy!

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców oraz osoby zaprzyjaźnione z naszą szkołą do udziału w akcji „Szkoły pełne talentów”. Projekt organizowany jest przez Zespół Lidl Polska i ma na celu podjęcie działań na rzecz lokalnych społeczności, a w szczególności rozwijanie talentów dzieci i młodzieży poprzez wyposażanie placówek w sprzęt sportowy i elektroniczny. (https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469)

Akcja polega na zbieraniu Talenciaków (specjalnych kuponów) otrzymywanych po zakupach w sieci sklepów Lidl, a następnie przekazywanie ich na rzecz szkoły, zarówno w formie tradycyjnej (w szkole znajduję się specjalna skrzynka) jak i za pomocą strony internetowej: https://szkoly.lidl.pl/VoucherDonation/grant?partyId=85500016564016564

Zgromadzone na koncie szkoły Talenciaki będzie można wymienić na atrakcyjne pomoce dydaktyczne. A to nie wszystko! Każdy zarejestrowany Talenciak jest też losem w Wielkiej Szkolnej Loterii, w której do wygrania są: kompletne wyposażenia sal komputerowych, zestawy robotów edukacyjnych, podłogi multimedialne i monitory multimedialne.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i z góry dziękujemy!