Szkolny Konkurs Tańca

P1450078_800x600        Dnia 30.04.2015r. samorząd uczniowski zorganizował Szkolny Konkurs Tańca klas 4-6. W konkursie wzięły udział  zespoły taneczne reprezentujące swoją klasę. Każdy zespół przedstawił układ taneczny trwający 3- 5 minuty.

Jury w składzie pani Karolina Kubalka, pani Magdalena Kudlak i przedstawiciel samorządu uczniowskiego Katarzyna Pluskota oceniało występy przyznając punkty od 0-5, biorąc pod uwagę następujące kryteria: choreografię oraz strój sceniczny.

Prowadzącymi konkurs byli przedstawiciele samorządu uczniowskiego Dawid Mintus z klasy 6b oraz Paula Utnik z klasy 6c.

Wspaniałe plakaty taneczne, które utworzyły dekorację sali wykonali:

Krystian Pacuła autor pracy „Hip- hop”,

Lilianna Wychowaniec i Martyna Bielak autorki pracy „Taniec towarzyski”,

Natalia Kwapisz autorka plakatu „Balet”,

oraz Julia Rasińska autorka pracy „Disco”.

Podczas przerwy na obrady jury odbyła się mini dyskoteka szkolna podczas, której przedstawiciele samorządu wybrali najlepszego tancerza z widowni. Zwycięzcą został Radosław Zakrzewski z klasy 6c.

ZESPOŁY WYSTĘPUJĄCE W KONKURSIE

NUMER STARTOWY

NAZWA ZESPOŁU, SKŁAD, KLASA

1