Szkolny Konkurs Tańca klas 4-7

P1560515

Dnia 20 czerwca 2018 r. samorząd uczniowski zorganizował Szkolny Konkurs Tańca klas 4-7.

W konkursie wzięli udział soliści, duety i zespoły taneczne reprezentujące swoją klasę. Każdy zespół przedstawił układ taneczny trwający 3- 5 minuty.

Jury w składzie pani Iwona Więcko, pani Angelika Śmigielska- Cygan i przedstawicielka samorządu uczniowskiego Wiktoria Tomczewska z klasy 5a oceniało występy przyznając punkty od 0-5, biorąc pod uwagę następujące kryteria: choreografię, strój sceniczny i ogólny wyraz artystyczny.

Prowadzącymi konkurs były Marta Drab i Blanka Włodarczyk z klasy 7b oraz dj Szymon z klasy 7a.

Podczas przerwy na obrady jury odbył się pecjalny pokazy dziewcząt z kółka tanecznego klas 4-7 oraz quiz muzyczny „ Jaki to taniec?”, który poprowadziła pani Sylwia Wakuła- uczniowie mieli za zadanie dopasować taniec do słyszanego utworu.

Po ogłoszeniu wyników konkursu odbyły się pokazowe tańce zwycięskich zespołów, do wykonania których przyłączyli się wszyscy uczniowie:)))

ZESPOŁY WYSTĘPUJĄCE W KONKURSIE

III miejsce- zespół SUPER STARS kl 4b

WYRÓŻNIENIA:

duet SHINE ARMY kl 5c, zespół SŁAWEK I DZIEWCZYNY kl 7b

Wszystkim serdecznie gratuluję, dziękuję za wspaniałą zabawę i zapraszam do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu już za rok:)

Po zakończeniu konkursu tańca nauczyciele wręczyli uczniom nagrody oraz dyplomy za osiągnięcia w konkursach szkolnych i pozaszkolnych w wielu dziedzinach.

Opiekun SU: Sylwia Wakuła

zapraszamy do galerii zdjęć