Szkolny Konkurs Tańca

P1470326

Dzień 05.05.16r. był świętem tańca w naszej szkole. Samorząd uczniowski zorganizował w klasach 4-6 Szkolny Konkurs Tańca, w którym udział wzięło 11 grup tanecznych, solistów i duetów.

Tancerze prezentowali swoje układy do wybranej muzyki oraz techniki tanecznej.

Jury w składzie p. Karolina Kubalka, p. Krzysztof Krzyżański oraz przedstawicielka SU Marta Drab z klasy 5b oceniali choreografię, strój sceniczny i ogólny wyraz artystyczny. Jury oceniało poszczególne elementy w skali od 0-5 pkt.

P1470328

Konkurs poprowadziły przedstawicielki samorządu uczniowskiego: Magdalena Dudziec z klasy 6c oraz Dominika Wierzbicka z klasy 5b, dj-em był Olivier Dryja z klasy 6a.

KLASYFIKACJA:

I miejsce – zespół „UNICORN TIME”  z klasy 6a,

II miejsce – zespół „ SUPER TRÓJKA” z klasy 5c,

III miejsce – duet „OLHa” z klasy 4a

Pozostali uczestnicy konkursu:

zespół „MINIONS DANCE” 5b,

solistka Kornelia Sawicka 6b,

duet „WS” 5a,

zespół „HIP- HOP GIRLS” 4b,

zespół „SUPERAKI” 4c,

solista Kacper Kuczek 5c,

zespół „JUST DO IT” 6b,

duet „SWEET GIRLS” 6c.

Podczas obrad jury czas umilał nam występy dziewcząt ze szkolnego kółka tanecznego.

Organizatorka konkursu- p. Sylwia Wakuła przeprowadziła quiz wiedzy o tańcu.

Wszystkim serdecznie gratuluję i życzę dalszych tanecznych sukcesów, a osobom które pomogły

w organizacji bardzo dziękuję za pomoc.

Organizator konkursu- p. Sylwia Wakuła

zapraszamy do galerii zdjęć: