Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II

100_3188

11 kwietnia miała miejsce III edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Jana Pawła II.

Konkurs promuje i propaguje poezję o wysokich walorach moralnych i artystycznych, poświęconą bł. Janowi Pawłowi II. Inspirowaniem młodych talentów do poszukiwań twórczych w dziedzinie poezji zajęła się s. Augustyna Polak. Dzieci, podczas występów, nieustannie zadziwiają nas swą odwagą, zaangażowaniem oraz wysokim poziomem przygotowania recytatorskiego.

Z poezją Karola Wojtyły zmierzyło się 32 uczestników:
Anna Korkuś kl. 3a, Piotr Bronowicki kl. 1b, Alicja Czarko-Wasiutycz kl. 1c, Martyna Rybczyńska kl.2a, Dominika Chądzyńska kl. 2b, Martyna Moczkodan kl. 2c, Mikołaj Bulanda kl. 3a, Marta Drab kl. 3b, Jakub Jagielski kl. 3c, Natalia Filipek kl. 1a, Szymon Łochowski kl. 1c, Aleksandra Wiktor kl. 2a, Milena Nowicka kl. 2b, Stanisław Rogucki kl. 2c, Piotr Chwastyk kl. 3a, Katarzyna Durska 3b, Oliwia Medyńska kl. 3c, Klaudia Sudoł kl. 1a, Adrian Ostrowski kl. 1c, Karolina Zawiślańska kl. 2a, Patryk Szochner kl. 2b, Nina Klimczak kl. 3a, Dominika Wierzbicka kl. 3b, Weronika Woźniak kl. 3c, Bartosz Szydłowski kl. 2b, Konrad Szydłowski kl. 2b, Daria Wilczyńska kl. 1c, Aleksandra Wójcik kl. 2b, Marta Maniak kl. 3a, Iza NIewiadomska kl. 3a, Oliwia Sudoł kl. 3a, Julita Szlachetka kl. 4c.

Uczniowie dopingowali swoich kolegów machając chorągiewkami i śpiewając piosenki.

100_3195  100_3220

Po prezentacji wykonawców komisja przyznała następujące miejsca i wyróżnienia:

I miejsce MARTA DRAB

II miejsce DOMINIKA WIERZBICKA

III miejsce KATARZYNA DURSKA

100_3233

Uczniowie wyróżnieni:

PIOTR BRONOWICKI, OLIWIA SUDOŁ, KLAUDIA SUDOŁ, MARTA MANIAK, PIOTR CHWASTYK, MILENA NOWICKA

100_3232

Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki i dyplomy pamiątkowe.

Zdjęcia z galerii.