Szkolne Mistrzostwa w Sport Kinect

W poniedziałek w naszej szkole odbyła się I część Szkolnych Mistrzostw w Sport Kinect dla klas IV- V. Z każdej klasy została wybrana reprezentacja- dziewczynka i chłopiec.

Cała zabawa polegała na rywalizacji w 5 konkurencjach lekkoatletycznych (skok w dal, sprint, bieg przez płotki, rzut oszczepem, rzut dyskiem) ale tym razem przy użyciu konsoli XBOX 360 Kinect. Kinect skanuje naszą postać i przenosi ją do gry dzięki czemu zawody z użyciem konsoli stają się sportowymi. Były to pierwsze takie zawody w szkole, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

W każdej konkurencji osobno rywalizowali chłopcy i osobno dziewczynki. Zdobywali oni punkty, które na koniec się sumowały.

Wyniki:

I miejsce- 5a- 38 punktów- klasę reprezentowali Aleksandra Bednarz i Bartosz Kozdrowski

II miejsce- 5b- 30 punktów- klasę reprezentowali Karolina Woźniak i Hugo Wawrzyniak

III miejsce- 5c- 25 punktów- klasę reprezentowali Daria Wilczyńska i Szymon Łochowski

Zwycięzcą gratulujemy, a już w kolejny poniedziałek rywalizacja klas VI i VII.