Szkolne Mistrzostwa gimnastyczno-akrobatyczne klas 5-8

Dnia 13 kwietnia 2022r. odbyły się Szkolne Mistrzostwa  gimnastyczno- akrobatyczne klas 5-8.  Celem zawodów była popularyzacja gimnastyki i elementów akrobatyki, rozwój zainteresowań sportowych uczniów oraz  możliwość zaprezentowania talentów gimnastycznych i akrobatycznych.        Do zawodów przystąpiło 9 zespołów gimnastycznych. Wszyscy zawodnicy wykazali się wysokimi umiejętnościami gimnastycznymi i akrobatycznym, rywalizacja była bardzo zacięta.

Jury w składzie pani Sylwia Wakuła, Karolina Kubalka i pan Adrian Czerwieniec miało niełatwe zadanie aby wyłonić mistrzów szkoły.

Zwycięzcami zawodów i tytuł Mistrza szkoły otrzymały:

Anita Wiśniewska i Amelia Król z kl 5c

W-ce Mistrzyniami Szkoły zostały i II miejsce zajęły:

Maja Jarża kl 5b i Zuzanna Sałęga kl 7e

III miejsce zajęły:

Helena Marzec kl 7d i Łucja Marzec kl 6a

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wysokiego poziomu przygotowania i wykonania swoich       układów gimnastycznych.

Dziękujemy Radzie Rodziców naszej szkoły za ufundowanie medali dla zwycięzców zawodów.

Organizatorzy zawodów:

Sylwia Wakuła i Adrian Czerwieniec