«

»

Cze 22

Szkolna Gala Talentów

DSCN2012min

22 czerwca odbyła się kolejna edycja szkolnego konkursu twórczości dziecięcej „Gala talentów”. Podczas występów okazało się, że każdy z uczestników posiada swój wyjątkowy talent. Uczniowie klas I-III rywalizowali w kategoriach: śpiew, taniec i recytacja.

Uroczystość prowadziły nauczycielki: Iwona Szwabowska i Iwona Gidzińska.

Występy dzieci z kółek artystycznych przygotowały p. Lucyna Łuczak i Anita Szczypniak.

DSCN1998DSCN1997

 

Na uroczystość zaproszone zostały Pani dyrektor Lidia Reps oraz wicedyrektor Beata Zielińska.

Do jury zaprosiliśmy nauczycielki: Monikę Górniak, Lucynę Łuczak oraz s. Augustynę Polak.

DSCN1999

Dzieci z niecierpliwością czekały na występy małych artystów.

DSCN1996DSCN2002

 

Jako pierwsza zaprezentowała się Ola Lipnicka z klasy Id recytując wiersz „Pchła Szachrajka”.

DSCN2000

Wiktoria Wołoszczuk z klasy Id zaśpiewała piosenkę „Mam tę moc”.

DSCN2004

Martynka i Natalka Kościelne z klasy Id zaprezentowały układ taneczny.

DSCN2005

Julia Juniewicz z klasy Ie zainteresowała wszystkich swą grą na instrumencie. Uczennica zaśpiewała piosenkę pt. „Na nowej górze”.

DSCN2007

DSCN2008

.

Występy pierwszoklasistów zakończyła Zosia Nowicka recytując wiersz „Stefek Burczymucha”.

DSCN2009

Naszą Galę Talentów urozmaicały występy dzieci z kółka muzycznego,

prowadzonego przez p. Lucynę Łuczak.

Wśród uczniów klas drugich do konkursu zakwalifikował się zespół HIMMAH z klasy IIb, w składzie: Iga Bigda, Hugo Wawrzyniak, Maciej Szwaj, Maja Michur, Anna Miter i Hubert Kuźmicki. Zaśpiewali oni piosenkę pt. „Rytm i melodia”.

DSCN2014

Występy uczniów klas trzecich rozpoczął uczeń klasy IIIb Marcel Krzan, recytując wiersz pt. „Łoś”.

DSCN2017

Martyna Moczkodan z klasy IIIc zaśpiewała piosenkę pt. „Drzwi do kariery”.

DSCN2019

Weronika Dulęba z klasy IIIb zaprezentowała się w układzie tanecznym.

DSCN2022

Kajetan Konieczny z klasy IIIa zaśpiewał piosenkę pt.” Wiosenny walczyk”.

DSCN2024

Ola Viktor z klasy IIIa recytowała wiersz „Na straganie”.

DSCN2026

Dominika Strugała i Ola Wójciak z klasy IIIb zatańczyły.

DSCN2035

Zespół „Karmelki” z klasy IIIb, w składzie: Karolina Bagińska, Dominika Chądzyńska, Milena Nowicka, zaśpiewał piosenkę pt. „Lato”.

DSCN2038

Przegląd zakończyła Klara Malczyk z klasy IIIa śpiewając piosenkę pt. „A ja wolę moją mamę”.

DSCN2043

Gdy jury udało się na obrady, czas uczniom umilał zespół taneczny „Zumbiaki” pod kierunkiem nauczycielki Anity Szczypniak.

Zwieńczeniem przeglądu było ogłoszenie wyników.

DSCN2064

W kategorii – recytacja, I miejsce przyznano Marcelowi Krzan z klasy IIIb. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Ola Viktor z klasy IIIa.

DSCN2067

DSCN2068

W kategorii – taniec, najlepsze były Martyna i Natalia Kościelne z klasy Id, wyróżnienie otrzymała Weronika Dulęba z klasy IIIb.

DSCN2070

DSCN2069

Największym talentem w kategorii śpiewu okazała się Klara Malczyk z klasy IIIa.

Jury, w tej kategorii wyróżniło Julię Juniewicz z klasy Ie.

DSCN2072

DSCN2071

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy pozostałym uczestnikom.

DSCN2074