Szkolna Gala Talentów

13 czerwca w sali gimnastycznej spotkali się sympatycy dobrej zabawy. Wśród licznie zebranych byli uczniowie, rodzice i nauczyciele.

Podczas Szkolnej Gali Talentów obecna była p. dyrektor Ewa Winnicka i wicedyrektor Beata Zielińska. Występom uczestników bacznie przyglądało się Jury w składzie p. Maria Mikulska oraz p. Grzegorz Makarski.

Celem uroczystości było zaprezentowanie uczniów, którzy odważnie przedstawili swoje zainteresowania i uzdolnienia w kategoriach: śpiew, gra na instrumencie, taniec oraz recytacja.

W kategorii śpiew wystąpili:

Krzyś Staromłyński kl. 1a

Antonina Cygan kl. 1b

Irena Marynowska kl. 2B

Hania Miaskiewicz kl. 3b Zosia Karp kl. 3b

W kategorii taniec wystąpiły:

Nina Węzik i Ola Ślawska z kl. 1b

Laura Adamczyk i Hania Balcerek z kl. 1b

Hania Sikorska z kl. 1c

Blanka Trzaskowska z kl. 1c

Ania Sobesto, Helena Jamroz, Daria Niżyńska z kl. 2c

Wiktoria Stachniczek, Róża Lichwa z kl. 3c

Martyna Sobota z kl. 3c

W kategorii recytacja wystąpiły:

Łucja Chądzyńska z kl. 3b

Wiktoria Witer z kl. 3b

W kategorii gra na instrumencie wystąpiła Sonia Kołodziej z kl. 3b

Galę Talentów uświetnił występ zespołu tańca ludowego Haneczka pod kierunkiem p. Beaty Zielińskiej.

Po burzliwej naradzie Jury wyróżniło młodych artystów w poszczególnych kategoriach. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe i upominki, a laureaci nagrody z rąk p. dyrektor Ewy Winnickiej.

Wyróżnieni zostali: w kategorii „Taniec”- Wiktoria Stachniczek i Róża Lichwa, w kategorii „Gra na instrumencie”- Sonia Kołodziej, w kategorii „Śpiew”- Krzyś Staromłynski, a w kategorii „Recytacja”- Łucja Chądzyńska.

Gratulujemy!

Uroczystość przygotowały i poprowadziły nauczycielki: Iwona Szwabowska i Iwona Gidzińska.