Dzień Dziecka

W dniu 1 czerwca 2023 r. w naszej szkole zrobiło się kolorowo i wesoło. Wszystko za sprawą szkolnego przedstawienia, które przygotowały dzieci dzieciom. Okazało się, że wszystkie klasy są bardzo twórcze i potrafią zainteresować swoim występem rówieśników.

Z okazji Dnia Dziecka, uczniowie każdej z klas I-III, przygotowali prezentację wybranej kultury z różnych krajów i rejonów świata. Widzowie mogli podziwiać starannie przygotowane przebrania, usłyszeć ciekawostki o życiu dzieci na całym świecie, posłuchać muzyki z różnych rejonów świata, pooglądać układy taneczne. Do tematu dnia wprowadził nas występ przygotowany przez uczniów klasy II b oraz III b pod opieką pani Anety Grzeszczuk i pani Renaty Palińskiej.
Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii. Czy rozpoznacie, jakie rejony świata zaprezentowały się na naszej scenie?

Występ uczniów klas: IIb oraz IIIb
Występ klas IIb oraz IIIb
Uczniowie klasy IIa
Uczniowie klasy Ia
Uczniowie klasy IIc
Uczniowie klasy Ib
Uczniowie klasy Ic
Uczniowie klasy IIIc
Uczniowie klasy IIIa

Rozwiązanie zagadki:

I a – Afryka
I b – Chiny
I c – Egipt
II a – Inuici
II c – Japonia
III a – Polska
III c – Indianie

GALERIA ZDJĘĆ

Alicja Łęgocka-Drab