Spotkanie z pszczelarzem

23 maja uczniów klasy IIb i IIc odwiedził dziadek Kacpra Pan Mirosław Skawiński. Zaproszony gość przedstawił uczniom wiele ciekawych informacji o życiu pszczół, a także o pracy pszczelarzy. Dzieci dowiedziały się, jak bardzo pracowite są pszczoły i jak ważne jest ich znaczenie w przyrodzie.  W przygotowaniu i poprowadzeniu spotkania pomagała mama Kacpra Pani Anna Szczotka.

Dużą atrakcją było oglądanie ula, stroju pszczelarza oraz przyrządów, których używa w swojej codziennej pracy. Uczniowie wzięli także udział w degustacji miodu. Na zakończenie każdy otrzymał pamiątkowy dyplom, naklejki i słoiczek miodu.

Dziękujemy Panu Mirosławowi Skawińskiemu za okazany czas i podzielenie się z uczniami swoją pasją.

Dziękujemy Pani Annie Szczotce za okazaną życzliwość i przygotowanie tak wspaniałej niespodzianki dla uczniów.

Uczniowie wykazali duże zainteresowanie tematem. Spotkanie z pewnością na długo zostanie w ich pamięci.

GALERIA ZDJĘĆ