Spotkanie z przedstawicielami Rady Miejskiej

P1130832min W ostatnim tygodniu roku szkolnego uczniowie klasy II a wraz z wychowawcą Alicją Łęgocką-Drab gościli na swoich zajęciach  przedstawicieli Rady Miejskiej : Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej pana Sebastiana Kotlarz oraz Radną panią Elżbietę Drab.

Uczniowie przygotowali się do tego spotkania i opracowali listę propozycji do zrealizowania w naszym mieście. Radni opowiedzieli o swojej pracy, odpowiadali na pytania dzieci. Bardzo poważnie potraktowali głos uczniów i odnieśli się do wszystkich ich pomysłów. Obiecali przedstawić je na najbliższym posiedzeniu Rady Miejskiej. Uczniów ucieszyła wiadomość, że kilka z ich propozycji już doczekało się zatwierdzenia i początków realizacji. To było bardzo owocne spotkanie.

P1130818

P1130819

P1130824

P1130832