«

»

Cze 23

Spartakiada klas IV – VI

P1450673_800x600Dnia  19.06.2015r. odbyła się w naszej szkole Spartakiada dla klas 4-6.

W pierwszej części imprezy pt. „Omnibus Sportowy” reprezentacje klas składające się z 3 osób mogły wykazać się wiedzą  udzielając odpowiedzi na teście wiedzy o sporcie oraz rozwiązując puzzle sportowe ponadto pokazywały swoje umiejętności sportowe w konkurencjach z przymrużeniem oka : „Bokser” oraz „Szybka rączka” :).

 Każda klasa  przygotowała okrzyk sportowy dopingujący swoją reprezentację.

Części druga spartakiady odbyła się na boiskach szkolnych. Uczniowie wzięli udział w rywalizacji indywidualnej w następujących konkurencjach: piłkarski tor przeszkód, koszykarski tor przeszkód, klasy siatkarskie, zwinnościowy tor przeszkód, kapsle, kręgle.

Ostatnim etapem spartakiady było wręczenie dyplomów i medali dla zwycięzców.

WYNIKI SPARTAKIADY SZKOLNEJ

 

  1. OMNIBUS SPORTOWY                      I Miejsce      II Miejsce       III Miejsce

klasy IV                                                         4a                    4b                    4c

klasy V                                                          5c                    5a                    5b

klasy VI                                                         6c                    6b                    6a

  1. II.    KONKURENCJE INDYWIDUALNE

 

1. Kręgle                                                                   2. Siatkarskie klasy

I Miejsce: Emilia Kościelna                                       I Miejsce: Nathalie Victor

II Miejsce: Kornelia Sawicka                                    II Miejsce: Krzysztof Tomczuk

III Miejsce: Oliwia Szczepanowska                          III Miejsce: Karolina Wojciechowska

3. Piłkarski tor przeszkód                                        4. Koszykarski tor przeszkód

I Miejsce: Oleg Pasternak                                         I Miejsce: Adam Ucherek

II Miejsce: Michał Pacyna                                         II Miejsce: Miłosz Matuszak- Michalak

III Miejsce: Sebastian Miter                                      III Miejsce: Piotr Ostapiuk

5. Zwinnościowy tor przeszkód                              6. Kapsle

I Miejsce: Maciej Wyleziński                                    I Miejsce: Dawid Mintus

II Miejsce: Wiktoria Grzegorek                                 II Miejsce: Kacper Dołowicz

III Miejsce: Kinga Klimczak                                     III Miejsce: Wiktor Pigułeczka

 

 Wszystkim uczestnikom dziękujemy za sportową rywalizację w duchu zasad fair play.

Organizatorzy: pani Elżbieta Pluta i pani Sylwia Wakuła

 zapraszamy do galerii zdjęć: