ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi inauguracji roku szkolnego.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego dla wszystkich uczniów klas pierwszych odbędzie się  w dniu 1 września  2021 o godzinie 9.00  na sali gimnastycznej  w budynku szkoły przy ulicy Żeromskiego.

Dzieci spotkają się z wychowawcami na dziedzińcu szkoły.

Po apelu uczniowie przejdą z wychowawcami   do wyznaczonych sal:

klasa Ia- sala 28

klasa Ib- sala 43

klasa Ic – sala 18.

Z uwagi na obostrzenia związane z epidemią prosimy,  aby dziecku towarzyszyła tylko jedna osoba dorosła.

( Na terenie szkoły obowiązuje noszenie maseczek zakrywających usta i nos.)

Rozpoczęcie  roku szkolnego dla klas II-VIII  odbędzie się  1 września 2021 r.

Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne dla klas II-VIII nie będzie uroczystego apelu. Uczniowie spotkają się z wychowawcami klas   w wyznaczonych salach według poniższego harmonogramu:

klasy II-III spotykają się  o godzinie 9.30 z wychowawcą w salach  lekcyjnych  w  budynku  przy ulicy  Żeromskiego:

klasa IIa- sala 27

klasa IIb- sala 12

klasa IIc – sala 17

klasa IIIa- sala 22

klasa IIIb- sala 21

klasa IIIc – sala 11.

Klasy IV- spotykają się   o godzinie 10.30 z wychowawcą w salach  lekcyjnych   w  budynku  przy ulicy  Żeromskiego:

klasa IV a- sala 17

klasa IV b- sala 11

klasa IVc – sala 21.

Klasy V spotykają się   o godzinie 9.00 z wychowawcą w salach  lekcyjnych   w  budynku  przy ulicy  1 Maja:

klasa V a- sala 1

klasa V b- sala 2

klasa V c – sala 3.

Klasy VI spotykają się   o godzinie 10.30 z wychowawcą w salach  lekcyjnych   w  budynku  przy ulicy  1 Maja:

klasa VI a- sala 4

klasa VI b- sala 8

Klasy VII spotykają się   o godzinie 9.00 z wychowawcą w salach  lekcyjnych   w  budynku  przy ulicy  1 Maja:

klasa VII a- sala 9

klasa VII b- sala 4

klasa VII c- sala 12

klasa VII d sala 6

klasa VII e- sala 11

Klasy VIII spotykają się   o godzinie 10.30 z wychowawcą w salach  lekcyjnych   w  budynku  przy ulicy  1 Maja:

klasa VIII a- sala 7

klasa VIII b- sala 10

klasa VIII c- sala 9

klasa VIII d sala 12

klasa VIII e- sala 5.

Wychowawcy klas przywitają uczniów po wakacyjnej przerwie  i przekażą najważniejsze informacje dotyczące organizacji pracy szkoły w nowym roku szkolnym.

(  Przypominamy, że na terenie szkoły obowiązuje noszenie maseczek zakrywających usta i nos.)