Szczepienie uczniów

Szanowni Rodzice uczniów, którzy do 24 września 2021r. ukończą 12 lat.

Rozpoczęła się akcja szczepień uczniów, którzy ukończyli 12 rok życia. Ze względu na brak możliwości spełnienia wytycznych sanitarnych niezbędnych do wykonywania szczepień na terenie szkoły będą one wykonywane w punkcie Zespołu Lecznictwa Ambulatoryjnego Sp. z o.o. w Kątach Wrocławskich przy ul.Staszica.
     Szczegółowe informacje zostaną Państwu przekazane w pierwszym tygodniu roku szkolnego. Szczepienia uczniów naszej szkoły będzie koordynować Pani Dorota Krawiec pielęgniarka szkolna. Dołączam informację  dla rodziców i uczniów przygotowaną przez Panią Krawiec.
     Wzory deklaracja przekażemy uczniom (uprawnionym) na pierwszym spotkaniu z wychowawcą. Proszę osoby zainteresowane o przekazanie wypełnionych deklaracji do 8 września 2021r. do wychowawcy klasowego.
     Materiały informacyjne dla rodziców:

Organizacja w szkołach szczepień uczniów w wieku 12-18 lat
Proszę zapoznać się z powyższymi materiałami informacyjnymi. Z poważaniem dyrektor szkoły Lidia Reps