Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

    rozpoczecie

 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów klas I-III odbędzie się 4 września  2017 o godz. 9.00 na sali gimnastycznej  w budynku przy ulicy Żeromskiego.

     Klasy pierwsze spotkają się z wychowawcami w salach lekcyjnych. Pracownicy szkoły będą  na bieżąco informować rodziców, w których  salach już od godziny 8:30 wychowawcy klas pierwszych oczekują na dzieci. Uczniowie klas II i III kierują się wprost na salę gimnastyczną.  Pierwszaki   zostaną uroczyście wprowadzone do grona uczniów razem z wychowawcami.

Po apelu spotkania wszystkich klas  z wychowawcami  w wyznaczonych salach.

Dla uczniów klas IV-VII rozpoczęcie roku w dniu 4 września 2017 o godzinie 9.00  w  salach lekcyjnych   w budynku przy ulicy 1 Maja, gdzie odbędą się spotkania z wychowawcami.  Po nich nastąpi uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego  na sali gimnastycznej w budynku przy ulicy Żeromskiego.

 Szanowni Państwo

 Informujemy, że w związku z rozpoczęciem rozbudowy szkoły ilość miejsc na parkingu przy ulicy 1 Maja jest bardzo ograniczona. W miarę możliwości prosimy o przyjście do szkoły pieszo.