Przedstawienie z okazji Dnia Książki

DSC02873

            Dnia 14 czerwca 2017 r. w naszej szkole odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Książki. Po raz kolejny swoje umiejętności aktorskie zaprezentowali uczniowie uczęszczający na kółko teatralne. Celem spektaklu było przede wszystkim przypomnienie właściwego stosunku uczniów do książki, a także dostarczenie wzoru kulturalnej rozrywki na czas zbliżających się wakacji. W przedstawieniu wzięli udział:

Marta Drab

Dominika Wierzbicka

Julia Chabzda

Aleksandra Wójciak

Marcel Krzan

Julia Krawiec

Wiktoria Piasecka

Patryk Szohner

Zuzanna Unton

Blanka Zeszut

Dominika Wierzbicka

Jakub Jagielski

Natalia Jarosz

 

Dekoracje: Blanka Włodarczyk, Julia Krawiec

Życzymy wszystkim dużo radości ze spotkania z książką.

Opiekunka kółka teatralnego

                                                                                                          Katarzyna Szylar-Łęczycka

zapraszamy do galerii zdjęć