Przedstawienie profilaktyczne dla uczniów klas IV-VI „Nad przepaścią”

mini-100_3298W dniu 24.10.2014r. w Szkole Podstawowej nr 1 imienia Kardynała Bolesława Kominka w Kątach Wrocławskich odbyło się przedstawienie profilaktyczne pt. „Nad przepaścią” wystawiane przez Impresariat Artystyczny „Inspiracja” z Krakowa, dla uczniów klas IV-VI.

            W spektaklu przedstawiono historię dwóch przyjaciółek połączonych wspólną pasją – wspinaczką, różniących się jednak podejściem do życia, zwłaszcza w kwestii używek i narkotyków. Uświadomiono uczniom konsekwencje stosowania używek i pokazano, że warto byś asertywnym i mówić nie wszelkim środkom uzależniającym.

Zwrócono szczególną szkodliwość używek i promocje zdrowego stylu życia. Pokazano uczniom, w jaki sposób można zmienić swoje życie, dokonując mądrych i właściwych wyborów.

Przedstawienie było wartościowym uzupełnieniem Programu Profilaktyki realizowanego w naszej szkole i zostało zorganizowane przez pedagoga szkolnego Iwonę Więcko.

                                                                                             Pedagog szkolny Iwona Więcko

mini-100_3286 mini-100_3292

mini-100_3301