Powitanie wiosny i Cztery żywioły

    DSC01068

Zgodnie z tradycją naszej szkoły 21 marca odbyła się uroczystość z okazji powitania wiosny. W związku z realizacją programu „Bezpieczna Jedynka”, została ona połączona z warsztatami dotyczącymi bezpiecznego zachowania się w sytuacjach zagrożenia życia podczas powodzi, pożaru, trzęsienia ziemi oraz burzy.

W czasie warsztatów uczniowie przypomnieli sobie nazwy czterech żywiołów oraz sposoby zachowania się w sytuacjach zagrożenia życia. Każda klasa wzorowo wywiązała się z powierzonych zadań. Mamy nadzieję, że uczniowie będą pamiętać o zasadach bezpieczeństwa.

Imprezę, w której wzięli udział wszyscy uczniowie klas 1-3 oraz zaproszeni goście, przygotowały p. Urszula Szczypniak , p. Anna Zimna i p. Anita Sudoł z uczniami z kl. 2d, 2e i 3c.

galeria zdjęć