Pierwsze zajęcia w ramach programu Laboratoria Przyszłości

Ruszyły zajęcia dodatkowe w ramach programu Laboratoria Przyszłości. W piątek 22 września w zajęciach pod opieką Pani Joanny Palińskiej uczestniczyli uczniowie z klasy IV B, a w poniedziałek 25 września w zajęciach pod opieką Pani Katarzyny Sowińskiej uczniowie klasy IV C.

Zainteresowanie udziałem w zajęciach jest bardzo duże, więc w drugim półroczu programem zostaną objęci kolejni chętni uczniowie z klasy IV A oraz uczniowie klas V i VI.

Podczas pierwszego spotkania uczniowie wykorzystali klocki Lego i według własnych pomysłów ułożyli z klocków swoje imiona. Kreatywność zaskoczyła, uczniowie pięknie wykonali swoje zadanie. Gratulacje dla WAS!!!

zapraszamy do galerii zdjęć

Koordynatorki programu Laboratoria Przyszłości: Joanna Palińska i Katarzyna Sowińska