Pierwszaki w firmie Max Computers

dscn6533

9 grudnia pierwszaki zostały zaproszone do firmy Max Computers w Długołęce. Po przyjeździe na dzieci czekała miła niespodzianka- pyszny poczęstunek. Uczniowie zwiedzali poszczególne działy tej firmy. Dowiedzieli się, czym zajmują się pracownicy oraz na czym polega ich praca. Uczniowie wypróbowali działanie niszczarki do papieru, przybijali pieczątki i zadawali pracownikom wiele pytań.

Największym zainteresowaniem cieszył się dział składania komputerów. Dzieci zobaczyły, z jakich części składa się komputer, mogły samodzielnie złożyć fragment komputera, sprawdzały jak działa wysokiej klasy sprzęt komputerowy oraz wzięły udział w konkursie, który polegał na oddzieleniu obrazków przedstawiających części komputerowe od innych ilustracji. Za poprawne wykonanie zdań uczniowie otrzymywali nagrody: plecaki, kubeczki, opaski odblaskowe.

Pierwszoklasiści wykonali piękne kartki świąteczne oraz ozdoby, którymi udekorowali choinkę umilającą pobyt pracownikom w firmie.

Na koniec wizyty uczniowie podziękowali pracownikom za ciepłe i miłe przyjęcie piosenką o Mikołaju i złożyli życzenia świąteczne.

Serdecznie dziękujemy pracownikom firmy Max Computers za miłe przyjęcie.

Szczególne podziękowania kierujemy do p. Mai Jaworowskiej, która zorganizowała  wizytę oraz przygotowała materiały potrzebne do wykonania prac plastycznych.

Dziękujemy p. Tadeuszowi Wrazidło za przekazanie uczniom wspaniałych upominków, które były nagrodami w konkursach, a także pamiątkami spotkania z pracownikami.

Galeria zdjęć.