«

»

Wrz 19

Orlik 2014/15

P1430354_800x600

Dnia 15 i 16 września 2014 r. na boisku sportowym szkoły podstawowej w Sadkowie odbyły się już po raz piąty  gminne eliminacje drużyn w zawodach piłki nożnej  „Orliki- o Puchar Premiera Donalda Tuska”.

15 września odbyły się rozgrywki starszego rocznika chłopców i dziewcząt (klasy 6), w których udział wzięły reprezentacje z SP Sadków (chłopcy i dziewczęta), SP nr 2 Kąty Wrocławskie (chłopcy i dziewczęta)oraz reprezentacja naszej szkoły.

Następnego dnia odbyły się zawody grupy młodszej chłopców i dziewcząt (4-5 klasy). Udział wzięły reprezentacje z SP Sadków (2 reprezentacje chłopców, dziewczęta), SP nr 2 Kąty Wrocławskie (dziewczęta i chłopcy) oraz reprezentacja naszej szkoły.

 

Obie drużyny naszej szkoły w obu kategoriach wiekowych zajęły II miejsce.

 

Grupa młodsza:                                                                                 Grupa starsza:

I miejsce: SP Sadków II                                                                      I miejsce: SP nr 2 Kąty Wr.

II miejsce: SP  nr 1 Kąty Wrocławskie                                             II miejsce: SP nr 1 Kąty Wr.

III. miejsce: SP Sadków I                                                                   III miejsce: SP Sadków

IV. miejsce: SP nr 2 Kąty Wrocławskie

Naszą szkołę reprezentowali

Kategoria starsza:                                                                  Kategoria młodsza:

 

1. Marcin Paszkowski kl 6a                                                   1. Oleg Pasternak kl 4b

2. Daniel Czech kl 6a                                                              2. Igor Pasternak kl 4b

3. Miłosz Matuszak- Michalak kl 6b                                      3. Mateusz Szczepański kl 4b

4. Kacper Dołowicz kl 6b                                                       4. Jakub Rajkowski kl 5a

5. Dawid Mintus kl 6b                                                             5. Krzysztof Tomczuk kl 5b

6. Dawid Paluszek kl 6c                                                         6. Konrad Olejniczak kl 5b

7. Radosław Zakrzewski kl 6c                                              7. Robert Zawiślański kl 5c

8. Filip Szczepański kl 6c

 

Poinformowała

Sylwia Wakuła

Zapraszam do pooglądania zdjęć