Nocny maraton filmowy

P1570020

W naszej szkole 28 września 2018 r. po raz drugi odbył się nocny maraton filmowy. Uczestnikami maratonu była klasa 5b w nagrodę za zdobycie pierwszego miejsca w konkursie szkolnym „Klasa na szóstkę” w roku szkolnym 2017/18. Organizatorem akcji była pani Sylwia Wakuła- opiekun samorządu uczniowskiego wraz z wychowawczynią klasy 5b panią Katarzyną Sowińską i opiekunem- panią Agnieszką Beclą.

            Punktualnie o godzinie 20.00 młodzi kinomani zebrali się w sali lekcyjnej gotowi na spędzenie nocy w szkole. W maratonie filmowym przeważały filmy animowane i przygodowe. Podczas przerw między seansami dziewczęta z klasy przygotowały niespodzianki dla swoich kolegów z okazji „Dnia Chłopaka”  był to także czas przeznaczony na podjadanie przekąsek przygotowanych przez rodziców.

            Czas upływał bardzo szybko. Gdy wybiła godzina szósta, wszyscy się zorientowali, że czas nocnego maratonu dobiega końca. Dlatego należało zmobilizować się do posprzątania sali. Około 6.30 szkoła wyglądała tak jakby nikogo tutaj przez noc nie było – ławki i krzesła powróciły na swoje miejsca, karimaty i śpiwory zostały uprzątnięte, a śmieci wylądowały w koszu.
W sobotę 29 września wszyscy uczestnicy maratonu udali się do swoich domów by czas weekendu poświęcić na odespanie tej niesamowitej nocy.
Nocny maraton filmowy był niesamowity! Wszyscy, którzy w nim uczestniczyli z pewnością długo o nim nie zapomną.

 

Opiekun samorządu uczniowskiego

zapraszamy do galerii zdjęć